Marek & Dariusz Metallbau GMBH o krok od mistrzowskiego tytułu.

IMG_20190127_201310Coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć w ligowch rozgrywkach. Pewne jest, że mistzowskiego tytułu nie obroni PRD Kuhn. W ostatniej kolejce po eocjonującym spotkaniu mistrzowie poprzedniej edycji przegrali z Ada Salon Fryzjerski 3:4. Zwycięska bramka dla Salonu padła na 2 sekundy przed końcową syreną! Najbliżej mistrzowskiego tytułu wydaje się być ekipa Marek & Dariusz Metallbau GMBH, która w dniu dzisiejszym pokonała Galaktikos 7:3. Bilans tej drużyny to 8 spotkań i komplet zwycięstw. Do rozegrania pozostało już tylko spotkanie z Amewi Bruk. Patrząc na ligową tabelę sprawa mistrzostwa może wydawać się rozstrzygnięta. Nic bardziej mylnego. Rozgryki HLPN pokazały już wiele razy, że do samego końca możemy liczyć na wielkie emocje i zaskakujące rozsrzygnięcia. Jak będzie tym razem?

Awans z drugiej ligi do najwyższej klasy rozgrywek już wcześniej wywalczyła drużyna Bruks Team. Do niej dołączył Geo-Punkt Agrotim. W barażu powalczy ŁU-BU-DU. Z 3 ligi do 2 awansowały Auto Serwis i Progres Rogów. Zastąpią zdegradowane HKS Błażejowice i Straż Graniczną Racibórz. W ostatniej kolejce rozstrzygnie się kto zmierzy się w barażu o awans do 2 ligi i utrzymanie się w niej.

W ten weekend rozegrane zostaną jeszcze dwa spotkania. W niedzielę 4 lutego o godzinie 20:00 Cukiernia Gianni podejmie Instal-Tech, a o 21 Castorama Racibórz zagra z KWS Racibórz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv