Mnóstwo bramek i emocji – za nami kolejny weekend halowych rozgrywek.

1384132833dsc01947-Za nami kolejny piłkarski weekend z HLPN. Rozegrane mecze dały odpowiedzi na kilka pytań. W pierwszej lidze w walce o mistrzowski tytuł pozostały trzy zespoły – PRD Kuhn, M&D Metallbau GmbH i Ada Salon Fryzjerski, które w ten weekend wygrały pokonały swoich rywali. Decydujące będą bezpośrednie starcia między tymi drużynami. Pierwszy pojedynek już w sobotę 12 stycznia o godzinie 19:00 – M&D Metallbau GmbH zmierzy się z Ada Salon Fryzjerski. Ciekawie zapowiada się również walka o utrzymanie w lidze. Na dzień dzisiejszy nie da się wskazać drużyny, która jest „pewniakiem” do spadku. 

W drugiej lidze Bruks Team dość szeroko otworzył sobie drzwi do pierwszej ligi i już tylko katastrofa może pozbawić ich awansu. Ciekawie zapowiada się walka o drugie miejsce premiowane awansem i trzecią pozycję, dającą prawo gry w barażu. Teoretycznie drużyny zajmujące miejsca 3-9 mogą jeszcze walczyć o utrzymanie. Na tym szczeblu rozgrywek sytuacja powinna stać się jaśniejsza po następnej kolejce. Pewne jest to, że do trzeciej ligi spadnie drużyna HKS Błażejowice, która ostatni mecz oddała walkowerem.

W trzecie lidze w grupie mistrzowskiej sytuacja bardzo wyrównana. Ważne zwycięstwa odniosły drużyny Agencja Pracy Flexjob, Auto Serwis. Również zawodnicy Kosmo-Car wygrywając z Palbudem zachowali szanse na awans do II ligi.

W grupie drugiej III ligi drużyny walczą o jak najlepsze pozycje w końcowej klasyfikacji. W spotkaniu Młode Wilki – Safer byliśmy świadkami prawdziwego festiwalu strzeleckiego, a pojedynek zakończył się rezultatem 11:10 dla Safera!

Kolejny weekend z HLPN rozpocznie się w piątek o 20:00 spotkaniem Straż Graniczna Racibórz – Piękny Trawnik, a ostatnie spotkanie rozegrane zostanie w poniedziałek o 21:00 (Delta-System Security – Safer). W niedzielę liga nie gra.Szczegółowy terminarz poniżej:

Piątek              11.01.2019
20.00   Piękny Trawnik – Straż Graniczna Racibórz
21.00   Castorama Racibórz – Geo-Punkt Agrotim
Sobota            12.01.2019
16.00   Progres Rogów – Palbud                                     
17.00   ŁU-BU-DU – AMJ DachMig                       
18.00   FC Łapanka – Galaktikos                                    
19.00   Marek & Dariusz Metallbau GmbH – Ada Salon Fryzjerski   HIT WEEKENDU!!!!
20.00   Harpagany Stalech Au – Amewi Bruk
21.00   Bruks Team – KWS Racibórz                      
Poniedziałek   14.01.2019
20.00   Auto Serwis – Agencja Pracy Flexjob
21.00   Delta-System Security – Safer                                  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv